Poniedziałek – Piątek / 08:00 – 16:00

508 127 532

Prawnik Online

Jeśli zależy Państwu na szybkim rozwiązaniu problemu a jednocześnie nie mają Państwo możliwości bezpośredniego spotkania z radcą prawnym, proponujemy skorzystanie z porad prawnych online, które stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnego sposobu świadczenia usług.

Prawnik online to usługa skierowana w szczególności dla osób, które nie mogą osobiście udać się do kancelarii  lub znajdują się poza granicami Polski. Forma kontaktu wybierana jest przez klientów – zależy ona głównie od ich osobistych preferencji. Już po pierwszej rozmowie mogę dokonać wstępnej oceny sprawy, a także stwierdzić, czy dany problem może zostać rozwiązany bez bezpośredniego kontaktu.

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Łazarewicz udziela porad prawnych w pełnym zakresie oferowanych usług z wykorzystaniem następujących rozwiązań:

  • on-line (dla wszystkich Klientów)
  • telefon (wyłącznie dla Klientów z terenu Polski)

Prawnik online – dlaczego warto?

Prawnik online to świetne rozwiązanie dla osób, które nie mogą osobiście porozmawiać z adwokatem ze względu na przebywanie w innej części kraju, pobyt zagranicą, stan zdrowia lub podeszły wiek. Porady prawne online to usługi najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie. Kancelaria adwokacka oferuje indywidualnie dobrany zakres pomocy prawnej oraz fachowe porady prawne z różnych dziedzin prawa dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Naszym celem jest udzielenie szybkiej, rzetelnej i wyczerpującej odpowiedzi na interesujące Klienta pytanie.

Prawnik online w kilku krokach

Aby uzyskać usługę prawną online przez telefon należy poczynić kilka prostych kroków:

  • zadzwoń do Kancelarii na numer: 508-127-532 i wyjaśnij czego sprawa dotyczy lub prześlij wiadomość e-mail zawierającą pytanie wraz z opisem swojego problemu prawnego na adres: biuro@kancelariaprawna-wroclaw.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego
  • podczas pierwszej rozmowy lub w zwrotnym mailu poinformuje Klienta czy jestem w stanie udzielić porady na interesujący go temat drogę mailową, przez telefon oraz zaproponuję wynagrodzenie za udzielenie porady prawnej
  • dokonaj wpłaty wynagrodzenia za poradę na rachunek bankowy: 43116022020000000516581872
  • niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty skontaktuję się z Klientem i udzielę porady prawnej w dogodny dla niego sposób (online, telefoniczne)