Poniedziałek – Piątek / 08:00 – 16:00

508 127 532

k

FAQ

Jak rozpocząć współpracę z naszą kancelarią?

Możesz się z nami skontaktować online poprzez wypełnienie formularza kontaktowego lub przesłanie wiadomości mailowej, ze wskazaniem z jakiej dziedziny prawa dotyczy problem prawny, bądź telefonicznie na wskazany na stronie numer telefonu.

Jak przygotować się na pierwsze spotkanie?

Przed pierwszym spotkaniem niezbędne będzie zgromadzenia i przesłanie całej dokumentacji dotyczącej określonego problemu prawnego/Państwa sprawy oraz krótkie opisanie sprawy, której dotyczy problem prawny. 

Każdy z nas musi mieć  odpowiedni czas i warunki do przeanalizowania i zastanowienia się nad Twoją sprawą. Chcemy wykluczyć sytuację, w której jeden z nas, będzie zajmował się Twoją sprawą podczas pracy nad przygotowaniem pisma w sprawie innego Klienta. 

Jeśli umówisz się z nami na  określony dzień i godzinę możesz być absolutnie pewny,, że w tym czasie będziemy skoncentrowani wyłącznie na Twojej sprawie i na rozwiązaniu Twojego problemu.

Jaka jest stawka godzinowa za pracę Radcy Prawnego?

Honorarium radcowskie zależy głównie od stopnia skomplikowania sprawy, a także zakresu odpowiedzialności jaką przyjmuje na siebie radca prawny, który będzie tę sprawę prowadzić. Tymczasem to właśnie te okoliczności radca prawny będzie mógł ustalić dopiero po rozmowie z Tobą, analizą dowodów, ocenie szans, czyli dopiero po tym, jak odbędzie z Tobą konsultację. Dlatego zwykle w podsumowaniu wniosków przedstawię Ci wysokość honorarium za przyjęcie sprawy przez Kancelarię

Jak wygląda ścieżka udzielenia porady prawnej w naszej kancelarii?

Tak, jest taka możliwość. Należy jednak wcześniej opisać w rozmowie telefonicznej, bądź w formularzu kontaktowym sprawę, której porada ma dotyczyć oraz nadmienić, że oczekuje się porady telefonicznej. Skontaktujemy się z Państwem. Po zapłacie wynagrodzenia, Radca Prawny udzieli rzeczowej porady.

Jeśli zależy Państwu na szybkim rozwiązaniu problemu a jednocześnie nie mają Państwo możliwości bezpośredniego spotkania z radcą prawnym, proponujemy skorzystanie z porad prawnych online, które stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnego sposobu świadczenia usług.

Prawnik online to usługa skierowana w szczególności dla osób, które nie mogą osobiście udać się do kancelarii  lub znajdują się poza granicami Polski. Forma kontaktu wybierana jest przez klientów – zależy ona głównie od ich osobistych preferencji. Już po pierwszej rozmowie mogę dokonać wstępnej oceny sprawy, a także stwierdzić, czy dany problem może zostać rozwiązany bez bezpośredniego kontaktu.

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Łazarewicz udziela porad prawnych w pełnym zakresie oferowanych usług z wykorzystaniem następujących rozwiązań:

  • on-line (dla wszystkich Klientów)
  • telefon (wyłącznie dla Klientów z terenu Polski)

Prawnik online – dlaczego warto?

Prawnik online to świetne rozwiązanie dla osób, które nie mogą osobiście porozmawiać z adwokatem ze względu na przebywanie w innej części kraju, pobyt zagranicą, stan zdrowia lub podeszły wiek. Porady prawne online to usługi najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie. Kancelaria adwokacka oferuje indywidualnie dobrany zakres pomocy prawnej oraz fachowe porady prawne z różnych dziedzin prawa dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Naszym celem jest udzielenie szybkiej, rzetelnej i wyczerpującej odpowiedzi na interesujące Klienta pytanie.

Prawnik online w kilku krokach

Aby uzyskać usługę prawną online przez telefon należy poczynić kilka prostych kroków:

  • zadzwoń do Kancelarii na numer: 508-127-532 i wyjaśnij czego sprawa dotyczy lub prześlij wiadomość e-mail zawierającą pytanie wraz z opisem swojego problemu prawnego na adres: biuro@kancelariaprawna-wroclaw.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego
  • podczas pierwszej rozmowy lub w zwrotnym mailu poinformuje Klienta czy jestem w stanie udzielić porady na interesujący go temat drogę mailową, przez telefon oraz zaproponuję wynagrodzenie za udzielenie porady prawnej
  • dokonaj wpłaty wynagrodzenia za poradę na rachunek bankowy: 43116022020000000516581872
  • niezwłocznie po zaksięgowaniu wpłaty skontaktuję się z Klientem i udzielę porady prawnej w dogodny dla niego sposób (online, telefoniczne)

Dodatkowe pytania? Dzwoń 508 127 532